Tisza és Bodrog menti e-kampány

Tisza és Bodrog menti e-kampány

Kedvezményezett neve: Bodrog Egyesület

Projekt címe: Tisza és Bodrog menti e-kampány

Támogató: Pénzügyminisztérium (Gazdaságfejlesztési és Innovációs Operatív Program)

Azonosító: GINOP-3.3.3-17-2019-00124

Futamidő: 2019.08.01 – 2020.07.10.

Támogatás összege: 22.104.873 Ft (támogatás mértéke: 90%)

Célterület: Bodrogolaszi, Bodrogkisfalud, Bodrogkeresztúr, Cigánd, Dombrád, Kenézlő, Vámosújfalu, Tiszadob, Tolcsva, Tokaj, Olaszliszka, Rakamaz, Vajdácska, Tarcal.

Leírás: Projektünk megvalósításával igyekszünk hozzájárulni a digitális világtól „elzárt”, hátrányos helyzetben élő lakosságnak, hogy nyitottá váljanak a digitális eszközök és szolgáltatások megismerésére, valamint használatára. Hazánk Észak-keleti részének két legelmaradottabb megyéjében (Szabolcs-Szatmár-Bereg megye: Dombrád, Tiszadob, Rakamaz, Borsod-Abaúj-Zemplén megye: Bodrogolaszi, Bodrogkisfalud, Bodrogkeresztúr, Cigánd, Kenézlő, Tarcal, Tolcsva, Tokaj, Olaszliszka, Vajdácska és Vámosújfalu települések) tervezett projekt, az ott élő hátrányos helyzetű lakosságot igyekszik bevonni. A célcsoport toborzása döntően a 45 év fölötti álláskeresők és inaktívak, valamint alacsony iskolai végzettségűek körére szorítkozik.

Tisza és Bodrog menti e-kampány