Energiatudatosság a Bodrog mentén

Energiatudatosság a Bodrog mentén

Projektleírás

Kedvezményezett neve: Bodrog Egyesület

Projekt címe: Energiatudatosság a Bodrog mentén

Támogató: Innovációs és Technológiai Minisztérium Környezeti és Energiahatékonysági Operatív Programok Irányító Hatósága

Azonosító: KEHOP-5.4.1-16-2016-00404

Futamidő: 2019.09.01 – 2021.09.30.

Támogatás összege: 5.000.000 Ft (támogatás mértéke: 100%)

Célterület: Bodrogolaszi, Bodrogkisfalud, Bodrogkeresztúr, Vámosújfalu, Olaszliszka, Sárazsadány, Sárospatak, Sátoraljaújhely, Makkoshotyka, Hercegkút

Leírás: Tevékenységeink tervezésének alapja a helyi igények ismerete, a korábbi sikeres projektjeinkből származó tapasztalat és a meglévő kapcsolati tőkénk.  A Bodrog Egyesület tevékenységeihez szervesen illeszkedik az energiahatékonyság, energiatakarékosság és a megújuló energiaforrások népszerűsítése. A korábbi sikeres és népszerű tevékenységeket most is szerepeltetjük a tervek között. Ilyen tevékenység a rendezvényeken való megjelenés információs standdal és játszóházzal; kreatív, játékos foglalkozások gyerekeknek; vetélkedő; hírlevél, valamint szakmai tanulmányút szervezése és lebonyolítása.

Energiatudatosság a Bodrog mentén