E-ÜGYINTÉZÉS RENDEZVÉNY OLASZLISZKÁN

E-ÜGYINTÉZÉS RENDEZVÉNY OLASZLISZKÁN

A rendezvény augusztus 16-án Olaszliszka „Nagy Boldog Asszony Búcsúünnep” elnevezésű kulturális programját gazdagította kampány információs pulttal és a hozzá kapcsolódó szemléletformáló és gyermek programelemeivel. Ez utóbbi egyrészt ökojátszóház volt foglalkoztató és készségfejlesztő játékokkal. „Ügyfélkapu” információs és tanácsadó standunk folyamatosan az érdeklődők rendelkezésére állt az elektronikus szolgáltatások használatával kapcsolatos kérdésekben. A vállalkozó szelleműek E-totót is kitölthettek, melyre helyes válaszokat adók között a nap végén értékes nyereményeket sorsoltunk ki. A rendezvényt színesítette a Kuckó Művésztanya utcaszínházi társulat vidám előadása és Czabányi Attila kicsiknek és nagyoknak is szóló, gitárral kísért dalcsokra.

A rendezvény támogatója Olaszliszka Község Önkormányzata, a programelem a Bodrog Egyesület „Tisza és Bodrog menti e – kampány” c. projektjéhez (GINOP-3.3.3-17-2019-00124) kapcsolódóan valósult meg.