E-ÜGYINTÉZÉS RENDEZVÉNY BODROGOLASZIBAN

E-ÜGYINTÉZÉS RENDEZVÉNY BODROGOLASZIBAN

A rendezvény augusztus 19-én Bodrogolaszi „Új Kenyér Ünnepe” elnevezésű kulturális programját gazdagította kampány információs pulttal és a hozzá kapcsolódó szemléletformáló és gyermek programelemeivel. Ez utóbbi egyrészt ökojátszóház volt foglalkoztató és készségfejlesztő játékokkal. „Ügyfélkapu” információs és tanácsadó standunk folyamatosan az érdeklődők rendelkezésére állt az elektronikus szolgáltatások használatával kapcsolatos kérdésekben. A vállalkozó szelleműek E-totót is kitölthettek, melyre helyes válaszokat adók között a nap végén értékes nyereményeket sorsoltunk ki. A rendezvényt színesítette Czabányi Attila kicsiknek és nagyoknak is szóló, gitárral kísért dalcsokra, valamint a Garagulya Gólyalábas Komédiás Kompánia szórakoztató előadása.

A rendezvény támogatója Bodrogolaszi Község Önkormányzata, a programelem a Bodrog Egyesület „Tisza és Bodrog menti e – kampány” c. projektjéhez (GINOP-3.3.3-17-2019-00124) kapcsolódóan valósult meg.