E-ÜGYINTÉZÉS RENDEZVÉNY BODROGKERESZTÚRON

E-ÜGYINTÉZÉS RENDEZVÉNY BODROGKERESZTÚRON

A rendezvény szeptember 28-án Bodrogkeresztúr „Mindszent Havi Mulatság” elnevezésű kulturális programját gazdagította kampány információs pulttal és a hozzá kapcsolódó szemléletformáló és gyermek programelemeivel. Ez utóbbi egyrészt ökojátszóház volt foglalkoztató és készségfejlesztő játékokkal. „Ügyfélkapu” információs és tanácsadó standunk folyamatosan az érdeklődők rendelkezésére állt az elektronikus szolgáltatások használatával kapcsolatos kérdésekben. A vállalkozó szelleműek E-totót is kitölthettek, melyre helyes válaszokat adók között a nap végén értékes nyereményeket sorsoltunk ki. A rendezvényt színesítette a Kuckó Művésztanya utcaszínházi társulat vidám előadása és Czabányi Attila kicsiknek és nagyoknak is szóló, gitárral kísért dalcsokra.

A rendezvény támogatója Bodrogkeresztúr Község Önkormányzata, a programelem a Bodrog Egyesület „Tisza és Bodrog menti e – kampány” c. projektjéhez (GINOP-3.3.3-17-2019-00124) kapcsolódóan valósult meg.